Doradzamy, pomagamy, zatrudniamy Panie i Panów do opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych w Niemczech.
Doradzamy, pomagamy, zatrudniamy Panie i Panów do opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych w Niemczech.

nice-care

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się zatrudnianiem osób do pracy w charakterze opiekuna/opiekunki starszych lub niepełnosprawnych osób na terenie Niemiec. Oferujemy stabilną pracę opartą na jasnych zasadach. Naszą agencję wyróżniają atrakcyjne wynagrodzenia i wsparcie ze strony koordynatorów.

Jeżeli nie masz doświadczenia jako opiekun/opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych, nie musisz się niczego obawiać. Postaramy się indywidualnie dopasować ofertę w celu znalezienia najlepszego rozwiązania. Przed wyjazdem dokładnie objaśniamy charakter pracy oraz zakres obowiązków opiekuna, a już na miejscu oferujemy pomoc w nagłych sytuacjach.

Z Nice Care masz pewność co do legalności Twojej pracy. Wszystkie składki są regularnie odprowadzane do ZUS, dzięki czemu wiesz, że nieprzerwanie obejmuje Cię ubezpieczenie.

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy z atrakcyjnymi warunkami i potrafisz dobrze komunikować się w języku niemieckim, skontaktuj się z nami. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.