Doradzamy, pomagamy, zatrudniamy Panie i Panów do opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych w Niemczech.
Doradzamy, pomagamy, zatrudniamy Panie i Panów do opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych w Niemczech.

Rekrutacja

Na czym polega rekrutacja?

Podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzamy przede wszystkim predyspozycje kandydata do wykonywania pracy w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych lub niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań, aby rozmowa była przeprowadzana w klarowny sposób dla kandydatów. Przede wszystkim weryfikujemy poziom znajomości języka niemieckiego, która wymagana jest w przypadku pracy na terenie tego kraju. Staramy się wzajemnie lepiej poznać, aby zrozumieć obustronne oczekiwania.

Dodatkowe atuty

Z pewnością dużym atutem podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest doświadczenie w pracy jako opiekun osób starszych lub niepełnosprawnych. Przychylnie patrzymy również na osoby ze znajomością chorób i posiadających umiejętności radzenia sobie w ciężkich i nagłych przypadkach. Zwracamy także uwagę na m.in. ukończone kursy pielęgniarskie, czy kursy pierwszej pomocy.

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się telefonicznie. Serdecznie zachęcamy do składania swoich aplikacji wszystkie osoby zainteresowane legalną i dobrze płatną pracą w Niemczech.